Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánky

Pozvánky
stazeny-soubor.jpg


MORAVA MUSIC FEST 2017 Tvrdonice u Břeclavi 28. - 29. 7. 2017, Amfiteátr Tvrdonice

Nový festival se uskuteční v Národopisném areálu a jeho okolí. Autorem jsou tvůrci již tradiční akce Sázavafest (16 realizovaných ročníků) a spolupořadatelem jsou Tvrdonice, nejvýznamnější folklorní obec v oblasti Podluží. Amfiteátr s luxusní atmosférou a velká scéna na přilehlém fotbalovém hřišti.Doprovodná třetí scéna ve stanu s DJs večer a přes den tance, divadla a filmy.

Vystoupí: SLZA, NO NAME, XINDL X, MŇÁGA A ŽĎORP, SEBASTIAN, LEON, ZUZANA SMATANOVÁ, VOXEL, PAVEL CALLTA, LEON, POKÁČ, EUPHONIX, EXTRA BAND, KREYSON MEMORIAL, BORDO, MF
 

 

Baťáková regata a Otevírání plavební sezóny 2017


Odemkněte spolu s námi plavební sezónu!

 

Těšit se můžete na představování desítky připlouvajících lodí regaty, plavby lodí pro veřejnost a hudební produkci skupiny TELEGRAF.

 

Zveme vás na Baťákovou regatu a Otevírání plavební sezóny 2017. Akce se bude konat v přístavišti na řece Moravě v Uherské Hradišti v neděli dne 30. dubna 2017, od 13:00 hodin. 

    STÁLÁ EXPOZICE DĚJIN MĚSTA


Stálá expozice dějin města seznamuje s nejvýznamnějšími událostmi a dějinnými okamžiky z více než 750leté historie města. V souladu s prostorem, který je pro expozici určen, je obsahově rozdělena do tří základních tematických celků.